Podpořte nás

Děkujeme za Váš zájem o podporu naší organizace. Vzájemnou spolupráci řešíme individuálně dle našich a Vašich možností. Níže nabízíme příklad možností jak pomoci. V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o bližší informace se na nás neváhejte obrátit.

Finanční dary můžete zasílat

Finanční dary jsou pro nás nesmírně důležité. Pomáhají nám financovat naše aktivity, zajistit chod naší organizace a pomáhat dětem s postižením.

V případě, že máte zájem poskytnout jednorázový dar, prosíme, zašlete částku na náš účet. I malé částky měsíčně mohou pomoct dětem s postižením. Pro malý příklad, hodina hipoterapie nebo canisterapie stojí 300 Kč, hodina naší služby v nákladech stojí 600 Kč.

Pokud se Vám líbí způsob naší práce a chcete nás podpořit, děkujeme za Vaši důvěru.

Číslo sbírkového účtu: 263060806/0300 pro anonymní dárce.
Číslo běžného účtu: 262207140/0300 pokud si budete přát potvrzení o daru.

Po odeslání daru můžete vyplnit předpřipravený formulář a my Vám rádi obratem zašleme daňově uznatelné potvrzení o daru pro finanční úřad. Pokud byste si přáli sepsat darovací smlouvu, případně dojednat konkrétnější podmínky, napište na apropo@apropojicin.cz nebo volejte na 608 225 038.

/

Odesláním formuláře uděluji Apropo Jičín, o.p.s., IČ: 01599682, se sídlem Soudná 13, 506 01 Jičín, souhlas ke zpracování mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů za účelem zasílání informačních materiálů o činnosti nadace. Apropo Jičín, o.p.s. se tímto zavazuje, že tuto adresu neposkytne třetím osobám.

Číslo účtu Apropo Jičín: 262207140/0300
Na adresu: Apropo Jičín, o.p.s.
Soudná 13, 506 01 Jičín

Chci podpořit nákupem na e-shopu

Zapojili jsme se do projektu GIVT.cz, kde nás můžete podpořit nákupem ve vybraných e-shopech a přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

Jak to funguje? Zaregistrujete se na Givt.cz a pak už jen přejdete na následující odkaz: https://givt.cz/apropo-jicin nebo kliknete na obrázek pod textem. Pak již stačí vybrat e-shop, který je v projektu přihlášen a část peněz z vašeho nákupu půjde nám do Apropa. Nezaplatíte ovšem ani korunu navíc.

Chci darovat věcný dar nebo službu

Vaše pomoc nemusí být jen finanční. Uvítáme dar nebo slevu na Vaše výrobky, zboží nebo služby. Možností se nabízí velké množství, v případě Vašeho zájmu napište Jitce Králové na apropo@apropojicin.cz nebo volejte na 608 225 038.

 • Kancelářské potřeby (flipchart, papíry do tiskárny, tonery, šanony apod.)
 • Výtvarné potřeby (čtvrtky, tempery, štětce, pastelky, barevné papíry apod.)
 • Technika (fotoaparát, CD přehrávač, plátno na promítání, kuchyňské spotřebiče apod.)
 • Hračky a didaktické pomůcky (vkládačky, stavebnice, strukturované úkoly apod.)
 • Potraviny (na akce a pobyty)
 • Servis služebního automobilu
 • Minimum Vašeho mediálního prostoru
 • IT služby
 • Sleva na vzdělávání

Chci se stát firemním dárcem nebo sponzorem

Spolupracujeme s nejrůznějšími firemními dárci a velmi si vážíme Všech, kteří nám projevili důvěru a pomáhají nám pomáhat. Propojte své CSR s námi. Rádi se podělíme o naše zkušenosti.

Rozlišujeme dvě možnosti, jak podporovat neziskovou organizaci – darování a sponzoring. Dar je bezúplatný převod majetku na základě darovací smlouvy, jejímž obsahem je účel daru. Sponzorování je založeno na poskytnutí reklamy sponzorem a její propagace neziskovou organizací. Sponzorský příspěvek je chápán jako platba za tyto služby, vyhotovuje se smlouva o reklamě, nikoliv smlouva darovací. Dárce na rozdíl od sponzora dává najevo, že podporuje organizaci bez ohledu na další možné výhody pro firmu.
Způsobů, jak spolupracovat, je celá řada. V případě Vašeho zájmu napište na apropo@apropojicin.cz nebo volejte na 608 225 038.

 • Jednorázový nebo opakovaný finanční příspěvek
 • Zaměstnanecké sbírky ve Vaší společnosti
 • Pomoc poskytnutím materiálu nebo tím, co umíte nejlépe
 • Předání darovacího šeku na tradičním benefičním představení v Masarykově divadle v Jičíně
 • Dobročinná akce
 • Dobrovolnické dny u nás pro Vaše zaměstnance

Chci se stát dobrovolníkem

Dobrovolníci přinášejí vždy něco nového, vnášejí do vztahů přátelství a podílejí se na zkvalitnění služby. Hledáme dobrovolníky na plavání, doprovody po Jičíně, stacionáře apod. Pokud Vás to zaujalo, kontaktujte nás na apropo@apropojicin.cz nebo 608 225 038.